O nas

Apteka przyjazna


Apteka to było już nasze młodzieńcze marzenie, a pełna fantazji wyobraźnia stawiała za cel stworzenie miejsca wyjątkowego gdzie pacjent spotyka się z uśmiechem i fachowym doradztwem personelu, gdzie leki są dostępne, a oferta korzystna. Miejsca do którego chce się wracać, bo jest tam zrozumienie potrzeb pacjenta, jego problemów, ale i poszanowanie intymności. Dlatego nasze Apteki nazywają się Przyjazne. One takie właśnie mają być i wierzymy, że są.

Słuchając pracowników Aptek, ale także samemu pracując z Państwem przy okienku dostrzegamy życzliwość i uśmiech odwzajemniany mimo Państwa codziennych problemów. Tym bardziej czujemy się zachęceni i zobligowani do nieustannego podnoszenia jakości Aptek Przyjaznych.

Wiemy, że apteka to przede wszystkim leki, dlatego każdego dnia pracujemy aby zapewnić Państwu pełen dostęp do niezbędnej farmakoterapii, w tym do leków deficytowych. Wykonujemy także leki recepturowe dążąc do możliwie jak najszybszej realizacji Państwa recept. Oferujemy pełen asortyment dermokosmetyków i sprzętu medycznego również w Przyjaznym Sklepie Medycznym. Staramy się, aby godziny otwarcia Aptek Przyjaznych były dla Państwa … przyjazne i w efekcie pozwalały na zaopatrzenie w dogodnej dla Państwa porze.

Apteki Przyjazne łączą w swej idei tradycyjną dla Farmacji jakość i chęć pomocy pacjentowi z nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi najwyższy standard obsługi Pacjenta. Jesteśmy rodzinną Firmą założoną dla Państwa, bo to drodzy Pacjenci Wasza decyzja o wyborze właśnie naszych Aptek Przyjaznych sprawia, że młodzieńcze marzenie zostało urzeczywistnione.

Dziękujemy za zaufanie.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: Napisz do nas